استراتژی یقه چیست؟ چرا از آنها در Exness استفاده می کنم؟

استراتژی یقه چیست؟ چرا از آنها در Exness استفاده می کنم؟

استراتژی یقه چیست؟

استراتژی یقه یک بازی سهام دفاعی است که در آن یک سرمایه گذار به دنبال محدود کردن روند نزولی سهام است و در ازای بازپس گیری از پتانسیل صعودی. این استراتژی به عنوان بسته بندی پرچین نیز شناخته می شود.

سرمایه گذار موقعیت طولانی را در سهام خریداری می کند که در صورت افزایش قیمت در آن سود می برد ، اگرچه استراتژی را می توان بدون خرید سهام اصلی نیز انجام داد. در همان زمان ، او همچنین یک گزینه قرار دادن پول خارج از سهام را خریداری می کند و یک گزینه تماس خارج از پول را می فروشد ، هر دو با تاریخ انقضا یکسان. خارج از پول به این معنی است که اختیار هیچ ارزش ذاتی ندارد: قیمت سهام بالاتر از قیمت اعتصاب گزینه خرید و پایین تر از قیمت اعتصاب گزینه تماس است.

اینجا مثالی است:
سرمایه گذار 100 سهم ABC Corp. را با 50 دلار آمریکا در هر سهم خریداری می کند. در همان زمان ، آنها یک گزینه خرید با قیمت اعتصاب 45 دلار آمریکا خریداری می کنند و یک گزینه تماس با قیمت اعتصاب 55 دلار می فروشند. اگر قیمت سهام سقوط کند ، سرمایه گذار در ازای هر سهم بیش از 5 دلار آمریکا ضرر نخواهد کرد زیرا گزینه خرید آغاز می شود. اما اگر قیمت سهام افزایش یابد ، به دلیل گزینه تماس ، سود هر سرمایه گذار 5 دلار است. به عبارت دیگر ، سرمایه گذار سود بالقوه خود را در 5 دلار آمریکا به حداکثر می رساند اما ضرر احتمالی آن را به بیش از 5 دلار آمریکا در هر سهم محدود می کند.


چرا من از یک استراتژی یقه استفاده می کنم؟

به طور کلی ، سرمایه گذاران از استراتژی های یقه استفاده می کنند ، زیرا آنها به پتانسیل صعودی بلند مدت سهام اعتقاد دارند اما نگران کاهش کوتاه مدت در بازار کلی هستند که ممکن است قیمت سهام را کاهش دهد. به همین ترتیب ، آنها ممکن است در بلند مدت سهام صعودی باشند ، اما در کوتاه مدت نزولی هستند. سرمایه گذاران همچنین از قلاده های خود استفاده می کنند تا سود خود را حفظ کنند در حالی که مایلند برخی از روند صعودی خود را فدا کنند.

از استراتژی یقه نیز گاهی اوقات توسط سرمایه گذاران فعال و هنرمندان متخاصم متخاصم برای ایجاد موقعیت سهام در یک شرکت هدف استفاده می شود در حالی که در صورت شکست طرح آنها و سقوط قیمت سهام شرکت هدف ، از آن محافظت می کند.


مثالی از استراتژی یقه

به عنوان مثال ، سرمایه گذار فعال ادوارد برامسون 5.5٪ از سهام Barclays PLC را به امید کسب کرسی در هیئت مدیره بانک ها ساخته است تا بتواند استراتژی تجاری بانک ها را تحت تأثیر قرار دهد. طبق گزارش رسانه ها ، شركت شربرن سرمايه گذاران شركت شركت برامسون ، سهام خود را با كمك وام 1.4 ميليارد دلاري از بانك آمريكا ساخته است كه شامل "يك سري گزينه هاي قراردادن و تماس است كه در صورت سقوط سهام از يك سطح مشخص ، وي را از ضرر محافظت مي كند. در حالی که وارونه او را نیز محدود می کند. "

به گزارش فایننشال تایمز ، "یقه سرمایه گذاری تأمین شده در سالهای اخیر در بین گروههای بسیار متصرف مانند SoftBank محبوب شده است زیرا به آنها امکان می دهد موقعیت های زیادی را در سهام معامله شده عمومی با اهرم بسیار بیشتری نسبت به وام سنتی جمع کنند."


خلاصه

استراتژی یقه یک بازی سهام دفاعی است که در آن یک سرمایه گذار می خواهد روند نزولی سهام را محدود کند اما در صورت بالا رفتن قیمت سود را جبران می کند. این استراتژی ، که به عنوان بسته بندی پرچین نیز شناخته می شود ، شامل خرید یک گزینه قرار دادن بی پول برای محافظت از ریسک نزولی و فروش همزمان گزینه تماس بدون پول است که سود را محدود می کند. این استراتژی همچنین توسط سرمایه گذاران فعال برای محافظت از خود در تصرفات خصمانه استفاده شده است.

عملکرد فرضی / شبیه سازی شده: این نتایج بر اساس نتایج عملکرد شبیه سازی شده یا فرضی است که دارای محدودیت های ذاتی خاصی است. برخلاف نتایجی که در یک عملکرد واقعی نشان داده شده است ، این نتایج معاملات واقعی را نشان نمی دهند. هیچ نمایشی ارائه نشده است که هر حسابی سود یا زیان مشابه آنچه نشان داده شده را داشته باشد یا احتمالاً دارد. برنامه های معاملاتی شبیه سازی شده یا فرضی به طور کلی با بهره مندی از گذشته نگری طراحی می شوند ، ریسک مالی ندارند و فاکتورهای دیگری دارند که می توانند نتایج واقعی معاملات را تحت تأثیر قرار دهند.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!